בטיפול עם אולטרה סאונד משלבים ממוצרי החברה המפורסמת בעולם "Janssen cosmetics" (גרמניה). הם מיוצרים על בסיס תמציות צמחים ואצות ים של הדור החדש בתוספת מרכיבים ביולוגיים. זוהי דוגמה ברורה להצלחת השימוש במוצרים שמשפיעים על העור ברמת התא.

 

טיפול להפחתת סנטר כפול


לראשונה בישראל טיפול להפחתת סנטר כפול.

בשיטה ייחודית ללא  ניתוח, לא פולשני, בשיטה אולטרא סאונד. 


אם גם אתם לא יכולים לסבול את הסנטר הכפול שמעטר את פניכם, מעתה, בעזרת טיפול קל ומהיר, בטכנולוגיית אולטרא  סאונד, תוכלו לעדן ולחטב את הפנים. כיום  טכנולוגיית האולטרא סאונד מביאה עימה את הבשורה של  העידן החדש.


בטיפול  בשיטה אולטרא סאונד לא רק מפחיתים רקמת שומן עודפת אלא גם מחטבים את קו הלסת ואזור הסנטר. בנוסף מיצוק, הידוק גוון עור רפוי, רפוי והזדקנות. הטיפול  נותן לך יותר ביטחון עצמי, גורם לך לאהוב את איך שאת נראית שוב.  


איך טיפול אולטרא סאונד יכול להפחית את מראה סנטר כפול? 


טיפולים באולטרה סאונד בשימוש באירופה מאז 2010, את הטכניקה להסרת שומן היא אחת השיטות החדשות ביותר העומדים לרשות מנתחים קוסמטיים היום.  גלי אולטרה סאונד מסוגלים לעשות פירוט סלקטיבי ולהרוס משקעי שומן מבלי לפגוע בשרירים, בעור או ברקמות הרכות מסביב. השיטה נתפסת כתחליף אידיאלי כי הוא מציע לאנשים אפשרות תיקון קוסמטי ללא שימוש בהרדמה ובלי  סכין כירורגית. טיפול זה מציע לאנשים את ההזדמנות לעבור תהליך טיפולי בשעות היום, ללא הפרעה של סדר היום שלם. לא כמו בטיפול עם הרדמה וניתוח.

 

 

 

מפות הגעה
 
טלפון: 054-7927084
 
דוא"ל:
dr.ora.clinics@gmail.com
 
סניף מרכז:
רח' הרצל 110, ראשון לציון.
 
סניף צפון:
רח' ההסתדרות 35, לב המפרץ - חיפה.
 
שעות פעילות:
א' - ה', 10:00 - 21:00
 ו', 10:00 - 14:00
 
קביעת תור
פרטי התקשרות
סניף ראשי - מרכז
סניף צפון - חיפה